Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Nowości
Cechy wpływające na jakość sprzedaży E-mail
ImageJakim trzeba być człowiekiem, aby być sprzedawcą skutecznym? Powyższe pytanie postawione zostało uczciwie. Wynika wszak z niego, że nie każdy człowiek o określonych cechach może być sprzedawcą skutecznym. Przecież pracodawca nie chce z założenia zatrudniać pracowników nieskutecznych.
więcej...
Czym jest Marketing MIX? E-mail
Istotą marketingu MIX jest maksymalizacja efektu rynkowego przez optymalne wykorzystanie wszystkich instrumentów rynkowych. W ten sposób stwarza się możliwości osiągnięcia celów przedsiębiorstwa przy jak najmniejszych nakładach.
więcej...
Czym jest Marketing Wirusowy? E-mail
Określenie marketing wirusowy pochodzi od angielskiej nazwy viral marketing.

Czym jest kampania wirusowa?
Najprostszym stwierdzeniem jest to taka kampania w której rolę przekazu reklamowego jest przekaz użytkowników danej firmy bądź marki. Celem kampanii wirusowej jest doprowadzenie do szybkiego rozprzestrzeniania się informacji dotyczących danego produktu/usługi.
więcej...
B2B (business-to-business) E-mail
B2B to handel pomiędzy firmami i instytucjami wykorzystujący środki elektroniczne do zawierania transakcji. Jego podstawowym zadaniem jest dostarczanie realnych zysków i oszczędności oraz na polepszeniu wydajności pracy. Poprzez B2B dąży się do usprawnienia etapów zawierania transakcji, jakie zachodzą podczas tradycyjnego handlu. Pozwala ograniczyć koszty, czas końca transakcji, czas potrzebny na jej przeprowadzenie oraz czas poświęcony doprowadzeniu do jej zaistnienia.
więcej...
Czym jest e-Commerce? E-mail
Chyba każdy z nas słyszał o e-Commerce ale nie każdy jest świadom co to oznacza? e-Commerce jest koncepcją obejmującą budowę transakcji przez Internet. Jest to nowy sposób sprzedaży i dystrybucji produktów czyli handel elektroniczny. Z handlem internetowym wiążą się zagadnienia dostarczenia informacji w formie elektronicznym, elektroniczny transfer pieniędzy, marketing bezpośredni, serwis po sprzedażowy oraz kreowanie marki.
więcej...
c-Commerce (collaborative-commerce) E-mail
Termin c-Commerce po raz pierwszy został wprowadzony przez firmę Gartner Group ( w 1999 roku) jako nazewnictwo nowego typu biznesu.
więcej...
B2C (business-to-customer) E-mail
B2C to takie działania instytucji, w których oferuje ona swoje produkty lub usługi odbiorcom indywidualnym. Jest to działalność polegająca na budowaniu relacji pomiędzy firmą a klientem indywidualnym, która dotyczy sprzedaży, płatności, dostawy, obsługi, reklamy, marketingu.
więcej...
Podpis elektroniczny E-mail
Na całym świecie przyjęto już wiele regulacji prawnych odnoszących się bezpośrednio do zagadnienia bezpieczeństwa danych, informacji o klientach oraz transakcjach. Zrozumiano potrzebę takich unormowań po przypadkach kradzieży danych osobowych, czy numerów kart kredytowych. Ale kradzieże nie dotykały jedynie indywidualnych użytkowników lecz także duże korporacje i firmy. Rosnące znaczenie handlu elektronicznego wymusiło stworzenie regulacji chroniących skutecznie wszystkie strony transakcji. Dotyczy to nie tylko bezpośrednio kupujących, ale także pośredników w handlu elektronicznym. W większości krajów Unii Europejskiej oraz w Stanach Zjednoczonych zrealizowano już działania legislacyjne, które polegają m.in. na tworzeniu odpowiednich standardów zabezpieczających i potwierdzających autentyczność danych jak np. podpis elektroniczny.
więcej...
<< |< start < << wstecz 11 12 13 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 97 - 104 z 104

 


Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Rozmowa Kwalifikacyjna - Warsaw