Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Nowości
"Przyznaj mi rację". Sztuka przekonywania. E-mail
ImagePrzeprowadzanie efektownych prezentacji siebie, towarów, projektów czy idei jest bez wątpienia niełatwą sztuką. Najwyższy kunszt osiągniemy jednak dopiero wówczas, kiedy nasze prezentacje będą nie tylko efektowne ale także - co ważniejsze - efektywne.
więcej...
Wstęp do NLP E-mail

ImageImage98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:
- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna.
Doktor myśli chwilę i mówi:
- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem?
- Nie - odpowiada staruszek.
- Niedźwiedź padł martwy jak kłoda.
- Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał wystrzelić!
- I do tego punktu właśnie zmierzałem.

więcej...
Metaprogramy E-mail
W każdej sekundzie do naszego umysłu docierają tysiące bodźców z otoczenia. Dlatego nasz umysł, aby mógł w ogóle funkcjonować, musi je filtrować. Do tego celu wykorzystuje filtry określane w NLP jako metaprogramy. Te filtry powodują, że każdy z nas interpretuje napływające do nas informacje w specyficzny dla siebie sposób. W rezultacie metaprogramy tworzą nasze własne światy.
więcej...
Sprzedaż podświadoma E-mail
Ile razy zdarzyło Ci się kupić coś, o czym wiedziałeś, że nie jest Ci to potrzebne, albo nie możesz sobie na to pozwolić, lecz podświadomie wyobrażałeś sobie przyjemne i pozytywne emocje, które staną się Twoim udziałem, gdy już to kupisz?
Większość ludzi zrobiła to nie raz. I jest to normalne.
Pozornie sprawa wydaje się prosta - ludzie kupują Twoje produkty i usługi bo potrzebują tego co im oferujesz. Ale, czy naprawdę?
więcej...
Spotkanie E-mail
Image Sprzedawać można na wiele sposobów. Można sprzedawać przez telefon, wykorzystując popularne media jak Internet (mailing), ale zazwyczaj sprzedaje się na spotkaniu. Jak doprowadzić do spotkania, opisałem w poprzednich felietonach. Teraz chcę się skoncentrować już na samym spotkaniu...
więcej...
Co to znaczy sprzedawać? E-mail
Sprzedać, to znaczy dać człowiekowi dokładnie to, czego potrzebuje, za pieniądze, które mógłby wydać niepotrzebnie na coś innego.
więcej...
CLIENTING, czyli sieć powiązań z klientem E-mail
Największym potencjałem przedsiębiorstwa są klienci. To kluczowy czynnik decydujący o jego powodzeniu w grze rynkowej. Dlatego też firmy powinny poświęcić wiele uwagi na stworzenie profesjonalnej sieci powiązań / programów obsługi klienta.
więcej...
Zasady pozytywnego udzielania informacji zwrotnej E-mail
Niniejszy artykuł prezentuje 9 najistotniejszych zasad udzielania informacji zwrotnej
więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 73 - 80 z 104

 


Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Wędkarstwo