Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Nowości
Hmmm, jakby Ci to powiedzieć? - feedback E-mail
ImageImage W ostatnim artykule wspomniałem już, jak ważny w prawidłowej komunikacji (dotyczy to również relacji sprzedawca-klient) jest feedback, czyli informacja zwrotna i sposób jej udzielania.
Czym jest feedback? Na pewno powinien być (bo jak pokazuje życie, bardzo często niestety nie jest), integralną częścią każdej komunikacji. To taki rodzaj łącznika pomiędzy tym, co robisz i co mówisz oraz zrozumienie sprzężenia zwrotnego, jakie zachodzi między Twoimi słowami i czynami a słowami i zachowaniami innych.
Nie tylko w pracy jest to chyba najistotniejsza sprawność interpersonalna, jaką powinieneś rozwijać.
więcej...
Zarządzanie relacjami w sprzedaży: Jak NLP pomaga w budowaniu bardzo dobrych relacji z klientam?! E-mail

ImageKażdy z nas nie lubi jak się nam coś sprzedaje... Często używasz określenia, że ktoś Tobie wciska zamiast sprzedaje. Z drugiej jednak strony lubisz kupować.... Jeśli masz czas i pieniądze lubisz pochodzić po sklepach lub pobuszować w internecie z myślą o kupnie jakiegoś towaru.... Więc co zrobić aby sprzedać a klient nie miał poczucia, że coś mu się wciska???

więcej...
Obsługa klienta E-mail

ImageWiele osób jak i firm oczekuje konsultacji: jakie dokładnie narzędzia NLP mogliby wykorzystać w swoim biznesie. W ostatnim czasie, w związku z dużą konkurencją i rozwojem popytu na usługi, duże zaintetresowanie NLP przejawiają firmy zajmujące się obsługą klienta przez telefon typu: call center, telefoniczne Biura Obsługi Klienta (BOK) itp., zwłaszcza jeśli przedmiotem rozmowy jest reklamacja...
Narzędzi jest sporo, więc wybór musi być tym bardziej trafny, aby klient był zadowolony z obsługi, a nie czuł się, że jest na telefonicznej sesji terapeutycznej.

więcej...
Przywódca czyli wizjoner? E-mail

ImageCo NLP może zaoferować ludziom, którzy pragną rozwinąć umiejętności przywództwa?
Na początku musimy sobie odpowiedzieć na pytanie:

Czym jest przywództwo i dlaczego jest takie ważne?

więcej...
"Zatańcz ze mną", czyli rapport - dopasowanie się i prowadzenie E-mail

ImageImageGdy byłem młodym człowiekiem - ha, błąd - gdy byłem młodszy, tak mniej więcej 10 lat temu i parałem się jeszcze dziennikarstwem, bo chyba nie pisałem wcześniej o tym, że z wykształcenia jestem politologiem-dziennikarzem, to strasznie mnie kręciła- (naczytałem się durnych książek) mowa ciała czyli body language. Oj, czego tam nie pisano! A że jak on siedzi tak, to znaczy to ......, a jak dłonie trzyma tak, to oznacza to ...

więcej...
Zastosowanie metody assesment center przy rekrutacji handlowców E-mail
ImageMetoda assesment center (ośrodek oceny) na świecie funkcjonuje od dobrych kilkudziesięciu lat - paradoksalnie jej pierwotna funkcja nie miała wiele wspólnego z zatrudnianiem pracowników w firmach. Ośrodki oceny wykorzystywane były do rekrutacji żołnierzy i agentów brytyjskiego wywiadu. Później coraz więcej elementów przeniesiono w warunki cywilne i tak dzisiaj metoda assesment center jest jednym z ciekawszych narzędzi badających kompetencje potencjalnych pracowników a w wersji developement center (centrum rozwoju) pozwala diagnozować i rozwijać w pracownikach konkretne umiejętności potrzebne na danym stanowisku pracy.
więcej...
Gdzie klient zadowolony, efekty sprzedaży zwyżkują E-mail

ImageNa początku była potrzeba. Tak można by było rozpocząć wykład historii gospodarczej na każdej uczelni na świecie. Potrzeba jest praprzyczyną zaistnienia zjawiska relacji zachodzących od zarania dziejów w jednym z najstarszych działań człowieka - Handlu. W sytuacji, gdy spełnienie danej potrzeby wymagało ingerencji osób trzecich, pojawiła się Oferta, czyli propozycja dostarczenia towaru, czy usługi w zamian za określony ekwiwalent.

więcej...
Aktywność w obsłudze klienta E-mail

ImageTruizmem jest twierdzenie, że we współczesnym świecie biznesu okoliczności stale się zmieniają i to, co sobie wczoraj zaplanowałeś dziś niekoniecznie pozostaje aktualne. Jednak prawda ta jest zwykle oczywista tylko dla dobrze wyedukowanych asów biznesu lub bystrych i prących do przodu "naturszczyków" przedsiębiorczości. Dlaczego jednak znaczna część osób głównie chodzi do pracy?

więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 65 - 72 z 104

 


Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Lot - Kryształy Swarovski