Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Nowości
BYŁ SOBIE CZŁOWIEK, czyli krótka historia wprowadzenia pewnego systemu. E-mail
ImageBył sobie człowiek. Żył dawno temu i prawdopodobnie nikt dzisiaj nie pamiętałby o nim, gdyby nie fakt, że skonstruował pewne urządzenie. Było ono niewątpliwie odkryciem, choć nie wszyscy przyjęli je z aprobatą. U jednych wzbudzało co prawda zachwyt, ale była też spora grupa sceptyków uważających, że szanse praktycznego a przede wszystkim masowego wykorzystania owego urządzenia są niewielkie. Jak pokazało życie rację mieli ci, którzy sądzili, że nowe urządzenie zrewolucjonizuje świat, choć nie sadzę, aby nawet w najśmielszych wizjach byli w stanie przewidzieć zakres tej rewolucji. Urządzenie, o którym mowa stało się tak powszechne a posiadanie go tak oczywiste, że nawet chwilowy jego brak zaczął wywoływać u niektórych osób wyraźny niepokój. Większość ludzi korzystając z niegdysiejszego wynalazku zachowuje jednak pełnię zdrowia psychicznego. Jedni i drudzy w każdym razie nabywając urządzenie i korzystając z jego dobrodziejstw należą do wspólnej grupy, którą można określić jednym słowem: KLIENCI.
więcej...
Atrakcyjność segmentu rynku E-mail
ImageSegment rynku jest atrakcyjny dla Twojej firmy wtedy, gdy działanie w nim przynosi nam korzyści (rozumiane jako wzrost dochodów, czy możliwość rozwoju). Ocena atrakcyjności segmentu rynku w znacznej mierze zależy długofalowych celów klientów tworzących ten rynek, a przede wszystkim od długofalowych celów Twojej firmy. Zatem nie można jednak wyróżnić uniwersalnego zbioru cech, możemy jednak dokonując oceny, uwzględnić następujące kryteria:
więcej...
Katalog stron E-mail
W wolnej chwili dodaj stronę do naszego katalogu
Forum E-mail

Wejdź na forum.

Zapraszamy do dyskusji, wypowiedz się o naszym serwisie.

Negocjacje od a do z E-mail

ImageW biznesie słowo  negocjacje pojawia się tak samo często jak cena, koszt, zakup. Negocjować można prawie wszystko a jedynym warunkiem jest odpowiednie przygotowanie, czyli wiedza i umiejętności praktyczne w tym zakresie. Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż namówienie drugiej strony do spełnienia naszych oczekiwań, ale praktyka pokazuje że  prawdziwych negocjatorów jest niewielu, natomiast wielu jest tych, którzy nad rzetelne przygotowanie przedkładają machanie szablami. Z punktu widzenia pracy handlowca umiejętność negocjacji jest tak samo ważna jak umiejętność umówienia się na spotkanie i zrobienie dobrego wrażenia. Warto więc inwestować w rozwój własnych umiejętności w tym zakresie... Na początek trochę teorii.

więcej...
Czy znasz już własny kierunek motywacji, który zapewni Ci powodzenie? E-mail
Czy przypominasz sobie ten dzień, w którym budzisz się wczesnym rankiem i zaczynasz myśleć o wspaniałych rzeczach, jakich możesz dokonać w pracy z rosnącą satysfakcją? Po prostu otwierasz oczy i odkrywasz jak jest przyjemnie & poczuć w sobie energię, zapał i nieodpartą motywację & właśnie teraz, kiedy wstajesz z łóżka i wiesz, że ten dzień prowadzi Cię ku temu, czego naprawdę w życiu chcesz. Czujesz większą pewność siebie, kompetencję i z zadowoleniem oczekujesz pełnego powodzenia i sukcesu.
więcej...
Jak używać prostych łączników, by wpływać na własne doświadczenie i kierować uwagą klientów? E-mail
Jakość naszego życia, poziom kariery i rozmach biznesu, który prowadzimy często jest wyznacznikiem sposobu naszej umiejętności komunikowania się z innymi.
Natomiast szczególnie w dzisiejszym świecie posługiwanie się perswazją już nie jest zwyczajną kwestią wyboru. Jest po prostu życiową koniecznością. Zawsze ktoś musi przekonywać do czegoś i ludzie wydają miliony, by przekazać swoje informacje umiejętnie i sugestywnie. Tak wiec albo Ty przekonujesz i robisz to z sukcesem, albo ktoś inny robi to za Ciebie.
Więc-
więcej...
OKAY CRM E-mail
OKAY CRM to prosty i skuteczny program do zarządzania kontaktami z Klientami. Zwiększa wydajność pracowników, oszczędza czas pracy i wpływa na wzrost satysfakcji Klientów. Umożliwia m.in. stworzenie kompletnej bazy wiedzy o Klientach, automatyzację czynności związanych z komunikacją z klientami (korespondencja seryjna, e-mailingi), zarządzanie sprzedażą, serwisem i marketingiem, kontrolę zadań oraz raportowanie. Program dostępny jest w wersji polskiej i angielskiej.
więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 57 - 64 z 104

 


Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Czajnik bezprzewodowy - Hotele w Polsce