Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Nowości
ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTOW I SPORÓW E-mail

Celem warsztatów jest pogłębienie umiejętności konstruktywnego rozwiązywania konfliktów i sporów. Osoba biorąca udział w zajęciach winna w ich wyniku lepiej radzić sobie z realną sytuacją występowania sporów,  umieć znajdywać dobre procedury rozwiązania sytuacji trudnych, dochodzić do porozumienia i pomagać w tym innym.

więcej...
Prowadzenie efektywnych narad E-mail

Prowadzenie efektywnych narad, zebrań - grupowe rozwiązywanie problemów i wspólne podejmowanie decyzji

Pracownicy firmy, by osiągnąć cel, muszą działać jako zespół. Ważną formą komunikacji, wymiany informacji, ustalania priorytetów i sposobów kooperacji, są spotkania i narady. Od ich efektywności zależeć może wiele.

więcej...
Praca w grupie i z grupą E-mail

Szkolenie jest przewidziane dla pracowników HR oraz osób zajmujących się kierowaniem zespołami ludzkimi.
Pracownicy HR powinni posiadać kompetencje pracy zarówno z indywidualnymi osobami, jak i grupami. Ważna jest więc zarówno umiejętność nieinwazyjnej komunikacji interpersonalnej jak i rozumienie podstawowych procesów grupowych. 
  

więcej...
Podatki Dla Początkujących E-mail

Dla kogo:
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników działów księgowych, menedżerów finansowych oraz osób, które chciałyby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej . Kurs ten umożliwi uczestnikom poznanie zasad funkcjonowania polskiego systemu podatkowego i zastosowanie go w praktyce.

więcej...
ASYSTOWANIE MENEDŻEROWI E-mail

ASYSTOWANIE MENEDŻEROWI
Psychologiczne  aspekty obsługi menedżera
Warsztat dla Asystentek i sekretarek
(Konsultacja wizażysty)

więcej...
Sztuka porozumienia - Twoją drogą na szczyty E-mail

Umiejętność dobrego kontaktowania się z ludźmi jest meta-umiejętnością niezbędną do prawidłowego i satysfakcjonującego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym każdego człowieka. Dobre przygotowanie merytoryczne, fachowe, często okazuje się niewystarczające do odnoszenia sukcesów, efektywnego pełnienia ról zawodowych, rozwiązywania problemów itp.

Właściwe komunikowanie się z ludźmi jest umiejętnością (a nie cechą człowieka), w związku z tym można się tego nauczyć między innymi poprzez udział w proponowanych zajęciach.

więcej...
METODY PODNOSZENIE POZIOMU OBSŁUGI KLIENTA E-mail

METODY PODNOSZENIE POZIOMU OBSŁUGI KLIENTA w ujęciu logistycznym i wiedzy pracowników POK 
Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla kierownictwa i właścicieli firm oraz szefów i personelu działów marketingu.

więcej...
DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PROFESJONALNYCH I INTERPERSONALNYCH SEKRETAREK I ASYSTENTEK E-mail

Skuteczność wprowadzania nowoczesnego systemu zarządzania i efektywność działania kadry kierowniczej pozostaje w ścisłym związku z profesjonalizmem sekretarki. Sekretarka jest bardzo ważnym ogniwem w strukturze organizacyjnej firmy. Decyduje m.in. o pierwszym wrażeniu klienta (który w ten sposób wyrabia sobie opinię o firmie!), jakości przepływu i dystrybucji informacji, koordynacji działań osób i komórek firmy, organizacji przedsięwzięć mających wpływ na wizerunek firmy itp.
Profesjonalna i satysfakcjonująca klienta i szefa obsługa sekretarki - asystentki ma znaczący wpływ, zarówno na wizerunek firmy jako całości, jak i na budowanie opinii o jej szefie.

Skuteczność działania sekretarki jest zależna zarówno od jej wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności interpersonalnych. Propozycja niniejszego szkolenia uwzględnia oba te aspekty. 

więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 33 - 40 z 104

 


Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Mieszkania Wrocław - Niepłodność forum