Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Nowości
TRENING TWÓRCZEGO ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW E-mail

Trening przeznaczony jest dla:
- pracowniczych grup zadaniowych chcących zwiększyć efektywność działania;
- średniej i wyższej kadry kierowniczej przedsiębiorstw;
- wszystkich tych, którzy pragną stać się bardziej twórczy w życiu i w pracy.
Myślenie twórcze, w świadomości wielu z nas jest zjawiskiem tajemniczym, właściwym wyłącznie jednostkom wybitnym, Twórcom przez "duże T". Tymczasem twórcze operacje intelektualne nie różnią się jakościowo od tych, które wykonujemy na co dzień. Rozwiązujemy problemy intuicyjnie, nie zdając sobie sprawy, że istnieją sprawdzone metody, które ułatwiają znajdowanie właściwych rozwiązań w każdej dziedzinie życia. Co więcej, metody te można efektywnie doskonalić podczas Treningu Twórczego Rozwiązywania Problemów.

więcej...
TELEMARKETING E-mail

Profil uczestników: przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, osoby zajmujące się obsługą Klienta w firmach, biurach i salonach firmowych.

Celem szkolenia jest poznanie poszczególnych sposobów skutecznej komunikacji przez telefon, etapów sprzedaży przez telefon, technik pracy z głosem.

więcej...
Telefoniczna Obsługa Klienta E-mail

Umiejętność dobrego kontaktowania się z ludźmi przez telefon jest umiejętnością niezbędną do prawidłowego i satysfakcjonującego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym każdego człowieka. Dobre przygotowanie merytoryczne, fachowe, często okazuje się niewystarczające do odnoszenia sukcesów, efektywnego pełnienia ról zawodowych, rozwiązywania problemów itp. Właściwe komunikowanie się z ludźmi jest umiejętnością (a nie cechą człowieka), w związku z tym można się tego nauczyć między innymi poprzez udział w proponowanych zajęciach.

więcej...
TEAM BUILDING E-mail

Program warsztatu obejmuje rozpoznanie własnego miejsca w zespole; analizę różnych ról grupowych przyjmowanych przez uczestników, analizę znaczenia przywództwa w grupie nieformalnej, budowanie atmosfery współdziałania oraz uruchamianie synergii i kreatywności w obrębie zespołu.. W wyniku szkolenia uczestnicy będą świadomi swoich potencjałów i preferowanych ról, zwiększą wzajemną otwartość i gotowość współpracy, poznają możliwości wykorzystywania predyspozycji i zalet wszystkich członków zespołu oraz wyćwiczą umiejętności oraz techniki dobrej komunikacji i współdziałania. Ważny punkt treningu stanowi budowanie pozytywnego nastawienia do członków grupy
Ważną część warsztatu stanowi praca z konfliktem wewnątrzgrupowym, poszukiwanie nowych i twórczych sposobów relacji, budowanie konsensusu. Nowoczesne szkolenie może szybko i trwale zwiększyć wydajność zespołu osób

więcej...
SZTUKA DOBREJ KOMUNIKACJI JAKO DROGA DO SUKCESU W BIZNESIE E-mail

Umiejętność dobrego kontaktowania się z ludźmi jest meta-umiejętnością niezbędną do prawidłowego i satysfakcjonującego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym każdego człowieka. Dobre przygotowanie merytoryczne, fachowe, często okazuje się niewystarczające do odnoszenia sukcesów, efektywnego pełnienia ról zawodowych, rozwiązywania problemów itp.

Właściwe komunikowanie się z ludźmi jest umiejętnością (a nie cechą człowieka), w związku z tym można się tego nauczyć między innymi poprzez udział w proponowanych zajęciach.

więcej...
Sprzedaży i Obsługi Klienta E-mail

"Sprzedaży i Obsługi Klienta"
 dla grupy pracowników działu handlowego mających bezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientami

więcej...
Sprzedaż detaliczna w sklepie-salonie sprzedaży E-mail

Poziom obsługi klienta staje się najważniejszym elementem konkurencji pomiędzy detalistami. Pozyskanie zadowolonych, wiernych, stałych klientów jest celem większości sklepów, a zarazem gwarancją sukcesu w przyszłości. Kształtujemy uśmiechniętych, życzliwych, gotowych do pomocy, opiekuńczych, nie wywierających presji,  aktywnie sprzedających zawodowców - zgrany, współpracujący zespół. Dodatkowo sklepy otrzymują autorski skrypt "Podręcznik Sprzedawcy" - kompendium wiedzy nowoczesnego sprzedawcy.
      

więcej...
SKUTECZNY HANDLOWIEC E-mail

Profil uczestników:
Szkolenie jest przewidziane dla osób, które mają już pewne doświadczenie w sztuce sprzedaży, i chciałyby podnieść swoje kompetencje, a także poznać swoje mocne strony i obszary do indywidualnej pracy (w oparciu o testy psychologiczne standaryzowane i znormalizowane w warunkach polskich).

więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 25 - 32 z 104

 


Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Warsaw