Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Nowości
NLP w sprzedaży E-mail

1. Pytanie podstawowe - dlaczego ludzie kupują?

2. Potrzeby, chęci, cechy, zalety i korzyści.

więcej...
Zaawansowane techniki sprzedaży E-mail

Skuteczna komunikacja z klientem, rozpoznawanie potrzeb klienta, jak rozmawiać językiem klienta, trudny klient, sztuka aktywnego słuchania, budowanie długoterminowych relacji z klientem, wspieranie wizerunku firmy, wykorzystywanie inteligencji emocjonalnej EQ w obsłudze klienta.

Skuteczne wywieranie wpływu na klienta w procesie sprzedaży - poszukiwanie granic między socjotechniką i manipulacją, dynamika procesu rozmowy handlowej - narzędzia i reguły.

więcej...
ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - kurs podstawowy E-mail

Projekty są w dzisiejszych czasach najważniejszym sposobem realizacji przedsięwzięć w przedsiębiorstwach i organizacjach i najważniejszym narzędziem do osiągania celów biznesowych. Każdy jest lub będzie członkiem lub kierownikiem projektu.
Rozumienie zasad rządzących projektami staje się najważniejszym wyzwaniem dla zarządzających jak i dla członków zespołu projektowego.
Sukces projektu jest możliwy tylko wtedy, gdy wszystkie strony zaangażowane w jego realizację funkcjonują w ramach jednej "kultury projektowej".

więcej...
CLIENTING E-mail

ImageClienting jest ideą zakładającą, że w procesie rynkowego funkcjonowania firmy klienci są ostatecznym czynnikiem sukcesu lub klęski firmy. Nasze myślenie w większym stopniu powinno koncentrować się na kliencie.

więcej...
Co decyduje o wyborze kontrahenta handlowego? E-mail

ImageZdecydowana większość informacji, dotyczących zasad sprzedaży, pochodzi z jednostkowych relacji i doświadczeń samych sprzedawców. Dane te poparte różnorodną wiedzą psychologiczną stanowią bazę niemal wszystkich programów szkoleniowych. Ich zaletą jest niewątpliwie pragmatyczne podejście do zagadnienia sprzedaży a wadą, dość jednostronne ujęcie tematu. Oczywiście każdy szanujący się sprzedawca i szkoleniowiec powie obecnie, że jednym z najważniejszych czynników wpływających na efektywność handlowca jest dopasowanie się do potrzeb, oczekiwań i sposobu działania klienta.

więcej...
ZNAJĄC SIEBIE ZARZĄDZAM INNYMI LUDŹMI E-mail

Szkolenie jest przewidziane dla pracowników HR oraz osób zajmujących się kierowaniem zespołami ludzkimi.

Ważną częścią szkolenia jest bogata i głęboka indywidualna autodiagnoza pozwalająca każdemu z uczestników poznać swoje cechy i mocne strony a następnie w oparciu o nie realizować swoją rolę zawodową.

więcej...
Wywieranie wpływu i rozumienie siebie E-mail

Profil uczestników:
Osoby zainteresowane rozwojem,  liderzy i menagerowie, którzy  chcieliby być efektywni i zarazem płacić możliwie najniższe psychologiczne koszty pełnienia roli zawodowej.

Cel:
* Autodiagnoza osobistych predyspozycji jako osoby wywierającej wpływ na innych.
* Zdobycie wiedzy z zakresu technik nieinwazyjnego wywierania wpływu na ludzi, zespoły i decyzje.

więcej...
WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI DOBREGO POROZUMIEWANIA SIĘ Z SZEFAMI, PODWŁADNYMI I WSPOŁPRACOWNIKAMI E-mail

Umiejętność dobrego kontaktowania się z ludźmi jest meta-umiejętnością niezbędną do prawidłowego i satysfakcjonującego funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym każdego człowieka. Dobre przygotowanie merytoryczne, fachowe, często okazuje się niewystarczające do odnoszenia sukcesów, efektywnego pełnienia ról zawodowych, rozwiązywania problemów itp.

Właściwe komunikowanie się z ludźmi jest umiejętnością (a nie cechą człowieka), w związku z tym można się tego nauczyć między innymi poprzez udział w proponowanych zajęciach.

więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 17 - 24 z 104

 


Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Soczewki kontaktowe dwutygodniowe