Korzystamy z cookies, więcej informacji »
 
Strona główna | Artykuły dla sprzedawcy | Artykuły dla managera | FAQ | Wyszukaj w serwisie
 
W promocji dnia

Menu witryny
Strona główna
Nowości
Szukaj w serwisie
Artykuły dla sprzedawcy
Artykuły dla managera
FAQ o sprzedaży
Partnerzy
Kontakt
Najczęściej czytane

 
Trudne sytuacje, trudne rozmowy
Artykuły dla sprzedawcy

ImageCzy znacie tzw. trudnych rozmówców?. Każdy z nas ma "w głowie" swoich kandydatów do tego miana.
Zastanawiając się kto jest trudnym rozmówcą i o co tu w zasadzie chodzi, stworzyliśmy pewną subiektywną i dość zabawną typologię, która oczywiście nie jest wyczerpująca, ale... czy daleko odbiega to od poważnej firmowej rzeczywistości? ..

więcej...
W jaki sposób konsumenci kupują usługi?
Artykuły dla sprzedawcy
ImageW obliczu narastającej konkurencji firmy usługowe, które osiągają sukcesy rynkowe, podobnie jak przedsiębiorstwa sprzedające produkty muszą zrozumieć w jaki sposób klienci podejmują decyzję zakupu usługi i oceniają jej jakość oraz w jaki sposób firma powinna przedstawić ofertę, aby była konkurencyjna w stosunku do innych ofert istniejących na rynku.
więcej...
BYŁ SOBIE CZŁOWIEK, czyli krótka historia wprowadzenia pewnego systemu.
Artykuły dla managera
ImageBył sobie człowiek. Żył dawno temu i prawdopodobnie nikt dzisiaj nie pamiętałby o nim, gdyby nie fakt, że skonstruował pewne urządzenie. Było ono niewątpliwie odkryciem, choć nie wszyscy przyjęli je z aprobatą. U jednych wzbudzało co prawda zachwyt, ale była też spora grupa sceptyków uważających, że szanse praktycznego a przede wszystkim masowego wykorzystania owego urządzenia są niewielkie. Jak pokazało życie rację mieli ci, którzy sądzili, że nowe urządzenie zrewolucjonizuje świat, choć nie sadzę, aby nawet w najśmielszych wizjach byli w stanie przewidzieć zakres tej rewolucji. Urządzenie, o którym mowa stało się tak powszechne a posiadanie go tak oczywiste, że nawet chwilowy jego brak zaczął wywoływać u niektórych osób wyraźny niepokój. Większość ludzi korzystając z niegdysiejszego wynalazku zachowuje jednak pełnię zdrowia psychicznego. Jedni i drudzy w każdym razie nabywając urządzenie i korzystając z jego dobrodziejstw należą do wspólnej grupy, którą można określić jednym słowem: KLIENCI.
więcej...
CLIENTING, czyli sieć powiązań z klientem
Artykuły dla managera
Największym potencjałem przedsiębiorstwa są klienci. To kluczowy czynnik decydujący o jego powodzeniu w grze rynkowej. Dlatego też firmy powinny poświęcić wiele uwagi na stworzenie profesjonalnej sieci powiązań / programów obsługi klienta.
więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 21 - 24 z 24

 


Sondy
Czy brałbyś udział w forum dyskusyjnym dla handlowców, gdyby powstało w serwisie?
  
Bestsellery biznesu

Kontakt | Polityka prywatności | Partnerzy

 


Informacje finsnowe